PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBARTOWIE - Witamy na naszych stronach

Witamy na stronie Przedszkola Miejskiego Nr5 w Lubartowie i zapraszamy do internetowej wizyty w naszym przedszkolu. Znajdziecie tu Państwo informacje dotyczące pracy przedszkola oraz aktualne wieści. Dowiecie się jak wygląda nasz dzień. W przedszkolu, co robimy, gdzie bywamy, jakie dodatkowe zajęcia proponujemy naszym przedszkolakom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki.

OVERVIEW

The web site przedszkole5.com.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have crawled nine pages inside the domain przedszkole5.com.pl and found zero websites referencing przedszkole5.com.pl.

PRZEDSZKOLE5.COM.PL TRAFFIC

The web site przedszkole5.com.pl has seen alternating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole5.com.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole5.com.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole5.com.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE5.COM.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE5.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole5.com.pl Mobile Screenshot of przedszkole5.com.pl Tablet Screenshot of przedszkole5.com.pl

PRZEDSZKOLE5.COM.PL SERVER

Our crawlers observed that the main root page on przedszkole5.com.pl took two thousand six hundred and forty-five milliseconds to download. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
85.128.255.244

We found that this domain is implementing the Apache/2 os.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBARTOWIE - Witamy na naszych stronach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site przedszkole5.com.pl states the following, "Witamy na stronie Przedszkola Miejskiego Nr5 w Lubartowie i zapraszamy do internetowej wizyty w naszym przedszkolu." I saw that the webpage stated " Znajdziecie tu Państwo informacje dotyczące pracy przedszkola oraz aktualne wieści." They also said " Dowiecie się jak wygląda nasz dzień. W przedszkolu, co robimy, gdzie bywamy, jakie dodatkowe zajęcia proponujemy naszym przedszkolakom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki." The meta header had lubartów as the first optimized keyword. This keyword is followed by przedszkole and przedszkole miejskie which isn't as important as lubartów.

SEE SIMILAR DOMAINS

Przedszkole Nr 5 w Chorzowie

Szkolnastrona.pl - Strony internetowe dla oświaty

pl - Strony internetowe dla oświaty. I pokaż swoją placówkę z dobrej strony. Do każdego pakietu w pełni profesjonalny. Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe. Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli.

Publiczne Przedszkole nr 5 Zduńska Wola - Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta - Jan Paweł II

Publiczne Przedszkole nr 5 w Zduńskiej Woli. Publiczne Przedszkole nr 5 w Zduńskiej Woli. Co słychać w średniakach? Dodane przez Anna Kopajczyk - Opublikowane 3 marzec, 2010. W grupie I nauczycielki pracują z dziećmi przy zastosowaniu metody I. Majchrzak Nazywanie świata - odimienna metoda nauki czytania. Zwiedzamy Szkołę Podstawową nr 10.

Przedszkole nr 5 w Grodzisku Mazowieckim

Przedszkole nr 5 w Grodzisku Mazowieckim. Rodzice nabywają pakiety indywidualnie, lub zbiorczo dla całej grupy poprzez przedstawicieli Rady Rodziców. Wiosenna łąka - malowanie farbami - 21.

Przedszkole Nr 5 w Sokółce

Witamy na Naszych stronach! Przedszkole Nr5, 16-100 Sokółka, Os. Pani dyrektor przedszkola rozpoczęła od przywitania dzieci,. Następnie dzieci rozwiązały swój ostatni test sprawdzający wiedzę przedszkolną. Zabawa dotyczyła znajomości pracowników przedszkol.